PHARMACTIVE İLAÇ ARNAVUTLUK’TA

Türkiye’nin önde gelen ilaç firmalarından Pharmactive, Arnavutluk’ta temsilcilik açıyor. Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkeler başta olmak üzere 34 ülkeye Türkiye’den ürün gönderen Pharmactive, daha sağlıklı toplumlar için çalışıyor. Pharmactive, Arnavutluk’ta ilk etapta 13 tedavi alanında 19 ürün ile yer alacak. Kendi Ar-Ge’sinde geliştirdiği eşdeğer ilaçları ile öne çıkan Pharmactive Arnavutluk Temsilciliği’nde alanında uzman 10 kişi çalışacak. 

BÜLTENİ İNDİR >

CHIESI İLE PHARMACTIVE, GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Türkiye’de 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren İtalya merkezli uluslararası ilaç firması Chiesi Türkiye, temel tedaviler grubunda ürün portföyünü genişletiyor. Firma aynı zamanda temel ve özel tedaviler portföyünde yer alan önemli ürünler için lokal üretim kararı aldı. Bu işbirlikteliğinin ilk aşamasında bir nazal steroid spreyin üretimi fason olarak yapılacak. Portföydeki diğer ürünlerin de  Türkiye’de üretilmesi konusu firmanın yakın gelecek planları arasında yer alıyor.

BÜLTENİ İNDİR >

BİYOTEKNOLOJİK KARDEŞLİK

Master hücreden biyolojik ilaç geliştirme ve üretiminde, dünyada en yüksek teknolojiye sahip Güney Kore’de, yenilikçi ürünleriyle öne çıkan Polus ile global yatırım ortaklığı yapan yüzde 100 yerli sermayeli ilk Türk şirketi Pharmactive, Türkiye’de bir üretim tesisi kurma konusunda anlaşmaya vardı. Pharmactive, üretilen ürünlerin 34 ülkede satış ve pazarlama hakkını aldı.


BÜLTENİ İNDİR >

PHARMACTİVE AVRUPA’DA

Ülkemiz ilaç sektörünün önde gelen firmalarından yüzde 100 yerli sermayeli Pharmactive, Ortadoğu, Balkanlar ve Asya ülkelerinden sonra, Avrupa ülkelerine de ihracat yapmaya başladı.

BÜLTENİ İNDİR >

PHARMACTİVE’DEN ANLAMLI ZİYARET

Pharmactive İlaç Gönüllü Ekibi, Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören çocuklarla buluştu. Miniklere, Türkiye'nin dört bir yanından gelen bayram hediyeleri verildi. Saya Grup bünyesinde, “Ne mutlu bir derde derman olana" anlayışıyla kurulan Pharmactive İlaç, kurumsal sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. 

USTALARIN USTASI' CERMODERN'DE

Türkiye’de bugüne kadar hazırlanan en kapsamlı Bedri Rahmi Eyüboğlu Retrospektif Sergisi, Pharmactive sponsorluğunda Cermodern’de Ankaralı sanatseverlerle buluşuyor. Sergide yer alan eserlerin birçoğunun ilk defa görücüye çıkacağı sergiye, sanatın farklı disiplinlerinde eserler üreten ressam, şair ve yazar Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun bir şiirinde yer alan “Sevmek Güzel Meslek” dizesi isim olarak verildi. ‘Ustaların Ustası’ olarak anılan Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun “Sevmek Güzel Meslek” isimli retrospektif sergisi 7 Nisan-30 Temmuz tarihleri arasında ziyaret edilebilecek...

BÜLTENİ İNDİR >