1970 Siirt doğumlu olan Haluk Sancak ilk iş hayatına Pervari’de ailesinin yanında çalışarak başlamıştır. Hedef Gıda, Hedef Ecza, Hedef Alliance şirketlerinde Mali İşler, Satış Pazarlama, Satınalma bölümlerinde çeşitli yöneticilik kademelerinde bulunan Sancak, Hedef Alliance’ın farklı bölgelerindeki şubelerinde Genel Müdürlük görevlerinde bulunmuştur. 2006 yılında Hedef Alliance’tan ayrılan Haluk Sancak ve kardeşleri Saya Grup’u kurmuştur. 2006-2016 yılları arasında Saya Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Sancak 2017 yılından itibaren Yönetim Kurulu Başkanlığına atanmıştır. Sancak ayrıca Pharmactive ve Volt şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Folkart, Liva Krom şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini de yürütmektedir.

1959 doğumlu olan Levent Selamoğlu, Eskişehir Maarif Koleji ve Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi'ni bitirmiştir. İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsünde yüksek lisans yapmıştır. Sırasıyla, Enka, The Coca-Cola Export Corp., Ericsson Telekomünikasyon A.Ş., GlaxoSmithKline İlaçları A.Ş., Mustafa Nevzat İlaçları A.Ş.'de çalışmıştır. 2015 yılı Nisan ayından bu yana Saya Grup ve Pharmactive İlaç A.Ş'de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

1984 yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, bir süre Türkiye ve Kanada’da hekimlik yapmıştır. İlaç sektörüne 1993 yılında adım atan Yalçın Yaşin sırasıyla Fako İlaç, GSK, UCB ve Abdi İbrahim İlaç’ta, yurt içi ve yurt dışı birçok üst düzey yöneticilik pozisyonlarında görev almıştır. Yaşin, 2016 yılından itibaren Yurt İçi Pazarlar Genel Müdürlüğü ve 2018 yılından bu yana Uluslararası Pazarlar Genel Müdürlüğü görevlerini birlikte yürütmektedir.

15 yıldır ilaç sektöründe çalışan Fatih Elay, 2001 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Kimya Bölümü’nden mezun olmuştur. 2003 – 2011 yılları arasında Abdi İbrahim İlaç’ta üretimin farklı departmanlarında yöneticilik yaptıktan sonra, 2011 yılından itibaren Pharmactive’de çalışmaya başlamıştır. Sırasıyla Kalite Güvence Müdürü ve Fabrika Müdürü görevlerinin ardından, 2016 yılından itibaren Teknik Operasyonlardan sorumlu Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir. Bu pozisyonunun yanı sıra; Fatih Elay Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin de (ÇOSB) Yönetim Kurulu Üyesi’dir.
1963 Ankara doğumlu olan Ferran Dinçer, 1988 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, mecburi hizmetini tamamlamasını müteakip bir süre daha hekimlik yaparak 1995 yılında ilaç sektörüne adım atmıştır. Sırasıyla Med-İlaç(Teva), GlaxoSmithKline, Abdi İbrahim, Boehringer Ingelheim ve Mustafa Nevzat (Gensenta) İlaçları A.Ş.'de yöneticilik ve üst düzey yöneticilik görevlerini üstlenmiş, son olarak Polpharma Türkiye’nin Genel Müdürü sorumluluğunu yürütmüştür.