2022 yılına kadar yerli ilaç firmaları arasında, uluslararası pazarlara yapılan ilaç ihracatında lider olmayı hedefleyen Pharmactive İlaç, hem kendi temsilcilik ofisleri hem de farklı ülkelerdeki iş ortakları ile bu hedefi gerçekleştirmek için dev bir kadro ile çalışmalarına devam etmektedir.

Sadece 2017 yılında Pharmactive markalı ürünler, ülkelerdeki iş ortakları ve  kendi temsilcilik ofisleri aracılığı ile Rusya, Ortadoğu, Bağımsız Devletler Topluluğu, Afrika, Balkan Ülkeleri ile Uzak Doğu’yu kapsayan 32 pazarda yerini aldı. 

Avrupa GMP sertifikalı Pharmactive İlaç Üretim Tesisi’nde üretilen Pharmactive markalı ürünler; Avusturya, Almanya, İspanya, İtalya, Hollanda, Malta, Portekiz, İngiltere, Macaristan ve Fransa otoritelerinden ruhsat onayları almış ve ilk ürünler 2017 yılının son çeyreğinde bu pazarlara sunuldu.

Biyoteknoloji alanında da önemli yatırımlara imza atan Pharmactive, geniş ürün portföyü, yetkin ruhsatlandırma ve pazara erişim kadrosu, satış ve pazarlama eğitim desteği, güçlü finansal yapısı ve müşteri odaklı bakış açısı ile potansiyel iş ortaklarına bölgesel liderlik sunabilecek yetkinliktedir.