İlaçlarımızın kullanımına bağlı olarak istenmeyen etki/yan etki gerçekleştiğinden şüpheleniyorsanız, doktor ya da eczacınıza danışabilir ve aşağıdaki formu doldurarak bize bildirim yapabilirsiniz.

Ayrıca “Advers Reaksiyon Bildirim Formu” ile bildirim yapmak için lütfen tıklayınız. Formu doldurduktan sonra Farmakovijilans Yetkilimize mail yoluyla iletebilirsiniz.   

Acil durumlarda 0 216 385 93 33 numaralı telefondan arayarak veya pharmactive@deltapv.com adresine mail göndererek istenmeyen etki bildirmek amacıyla Farmakovijilans Yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Hastanın Adı ve Soyadı
Hastanın Doğum Tarihi (Gün/Ay/Yıl)
Hastanın Cinsiyeti
Kullanılan Pharmactive İlacının Adı
Birlikte Kullanılan Diğer İlaçlar
Meydana Gelen Advers Reaksiyon / Yan Etki
Bildirim Yapan Kişinin Adı ve Soyadı
Bildirim Yapan Kişinin E-Posta Adresi
Bildirim Yapan Kişinin Telefonu

Aydınlatma ve Açık Rıza Metnini okudum, kişisel verilerimin PHARMACTIVE tarafından reklam/kampanya/promosyon süreçlerinin yürütülmesi ile ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi amacıyla işlenmesine, bu amaçla sınırlı olarak PHARMACTIVE grup şirketleri, iştirakleri, bağlı ortaklıkları ve ilgili iş ortaklarına aktarılması hakkında tarafıma aydınlatma yapıldığını kabul ederim. 

Elektronik ticari ileti gönderilmesi hakkındaki Aydınlatma Metnini okudum, PHARMACTIVE tarafından reklam/kampanya/promosyon ile ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi ve tarafıma tanıtım ve pazarlama amacıyla duyuru ve bilgilendirmeler yapılması için ticari elektronik iletiler gönderilmesine onay veriyorum.